Individuální předporodní příprava

Individuální předporodní příprava

Příprava jedné maminky (páru) s terapeutem. Cena jedné přípravy (cca 2  – 2,5 hod.) je 800 Kč. V případě dotazů a zájmu nás kontaktujte na tel. 608 020 114.

Individuální lekce – předporodní příprava na porod s minimem bolesti.

Tato lekce vás individuálně připraví na porod s minimem bolestí. Lekce navazuje na projekt pripravanaporod.cz a umožní páru zcela individuální přístup. Jak zvládat bolest u porodu na porodním sále pomocí výživy a kvalitní předporodní přípravy. 
Jak zvládat bolest u porodu přímo na porodním sále pomocí farmak konvenční medicíny (epidurál, rajský plyn), jak zvládat bolest u porodu přímo na porodním sále pomocí přírodních metod (aromaterapie, teplá voda, akupresura, akupunktura, homeopatie).

Individuální lekci povede Aleš Sušický

Individuální lekce –  připrava k bezproblémovému nekomplikovanému porodu klasickou homeopatií.

Tato lekce vás individuálně připraví na porod tak, aby vyladila vaši psychiku pomocí homeopatie. Výborný přístup pro prvorodičky, ale také vhodné pro maminky, které měly první porod s komplikacemi, velmi bolestivý, nebo skončil císařským řezem – zejména pokud příčina komplikací jsou emoce, (strach, deprese, rozumové intelektuální pojetí porodu). Maminky s poporodními depresemi. Emoční trauma z předchozího porodu. Lekce navazuje na projekt Porod bolet nemusí  www.porodboletnemusi.cz.  Maminka dostane vhodná homeopatika během těhotenství a zejména k porodu. Možná domluva na asistenci u porodu s pomocí klasické homeopatie. Individuální lekci povede Aleš Sušický

Individuální lekce – strava a doplňková výživa v rámci předporodní přípravy. Aby měla maminka sílu a energii k porodu.

Tato lekce vás individuálně připraví na porod s minimem bolestí. Lekce navazuje na projekt pripravanaporod.cz a umožní páru zcela individuální přístupZaměříme se individuálně na potřeby a stav maminky. Důraz je kladen na to, co nám ve stravě kriticky chybí. Řekneme si, čím si maminka ve svém jídelníčku konkrétně zajistí dostatek všech potřebných látek a čím své tělo posílí, aby správně fungovalo. Pokud bude mít maminka výživnou stravu, bude mít dostatek energie pro porod a pro miminko dostatek stavebních látek.  Miminko se pak může zdravě vyvíjet.  „Dnešní běžná strava je bohatá na kalorie, ale velmi chudá na živiny“.   Individuální lekci povede Darina Šindelářová